Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Vieze Gasten
Gent
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
De Spieghel
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Jan van Besouw
Goirle
De Vieze Gasten
Gent
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
C.C. De Pas
Heesch
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Prismare
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Mezz
Breda
Spant!
Bussum
Theater Idea
Soest
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Mythe
Goes
Musis
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Zuidplein
Rotterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
Theater Concordia
Haastrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Dok6
Panningen
20:30
De Boodschap
Rijen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De kollebloem
Puurs
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Posttheater
Arnhem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
Bon theater
Medemblik
Amicitia Theater
Sneek
Theater De Omval
Diemen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Cultura
Ede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Koningshof
Maassluis
woensdag 07 november 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Vieze Gasten, Gent
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ruben Nicolai - Little friday
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Gabriel Iglesias
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Storm, Winterswijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater Harderwijk, Harderwijk
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
donderdag 08 november 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Jan van Besouw, Goirle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Vieze Gasten, Gent
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Werftheater, Utrecht
Speelman & Speelman - Optimisten
C.C. De Pas, Heesch
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Silvester Zwaneveld - In de lift
Prismare, Enschede
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Venray, Venray
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
HAN Campustheater, Nijmegen
Piepschuim
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Mezz, Breda
Nathalie Baartman - Prei met mij
Spant!, Bussum
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Idea, Soest
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Mythe, Goes
Katinka Polderman
Musis, Arnhem
Kamagurka - Sprook
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
HAN Campustheater, Nijmegen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater PePijn, Den Haag
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Veste, Delft
20:15
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Markant Uden, Uden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Arjan Ederveen Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 09 november 2012
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Maas - Concert
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Concordia, Haastrecht
Schudden - We vieren het maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Voor de leeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Poolvogel - Poolvogel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Dok6, Panningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Boodschap, Rijen
Marco Roelofs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Tobbe, Voorburg
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater PePijn, Den Haag
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De kollebloem, Puurs
Enge Buren - Reuring
Kennemer Theater, Beverwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Diligentia, Den Haag
20:00
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Carolien Borgers - Happy End
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
Auditorium Gemeentehuis, Aalter
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Ogterop, Meppel
zaterdag 10 november 2012
Yora Rienstra - We maken er wat van
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Achterom, Hilversum
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Bouwkunde, Deventer
Schudden - We vieren het maar
Bon theater, Medemblik
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Amicitia Theater, Sneek
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Omval, Diemen
Poolvogel - Poolvogel
Fransche School Culemborg, Culemborg
Op Sterk Water - Alfa
Meervaart, Amsterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Agnietenhof, Tiel
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Cultura, Ede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Koningshof, Maassluis