Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Velinx
Tongeren
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Tuin
Leusden
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parkgebouw
Rijssen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Comedy Huis
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Kukeleku
Horst
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Cerck
Beilen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
donderdag 13 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 14 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 15 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
NUHR - Draai eens om
Flint, Amersfoort
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Weijer, Boxmeer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wilfried de Jong & Bruut!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 16 oktober 2016
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 17 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 19 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer