Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kaleidoscoop
Mortsel
Het Perron
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Speeldoos
Vught
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Veur Theater
Leidschendam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De tippe
Vledder
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Agora Theater Druten
Druten
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Carrousel
Ommen
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
20:30
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Klok
Ruinerwold
De hoogte
Winsum
donderdag 01 november 2012
Schudden - We vieren het maar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Tobbe, Voorburg
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Muzeval, Emmen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Marco Roelofs
Podium 't Beest, Goes
Jeffrey Spalburg - Thuus
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kamagurka - Sprook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Alles komt goed
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - De Revue
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Kaleidoscoop, Mortsel
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Het Perron, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Het Klooster, Woerden
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Youp van 't Hek - Wigwam
De Speeldoos, Vught
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thijs Maas - Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Ali geeft antwoord
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 02 november 2012
Op Sterk Water - Alfa
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
van Beresteyn, Veendam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater Walhalla, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater PePijn, Den Haag
19:30
De Grote Improvisatieshow
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Kolk, Assen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater aan het Spui, Den Haag
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Pand, Gorinchem
Henry van Loon - Electropis
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Van Der Laan & Woe Buutvrij
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Ali geeft antwoord
S.C.C. De Enck, Oirschot
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Munttheater, Weert
André Manuel - Bonzaai!!!
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Veur Theater, Leidschendam
Schudden - We vieren het maar
Fidei et Arti, Oudenbosch
Eric Koller - Fire in the hole
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Meerpaal, Dronten
Thijs Maas - Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Harmonie, Leeuwarden
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Den Herd, Bladel
Ellen Dikker - Horten en stoten
C.C. De tippe, Vledder
Roué Verveer - In zeer goede staat
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 03 november 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Werftheater, Utrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Schudden - We Vieren Het Maar / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Hof 88, Almelo
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Omval, Diemen
20:15
Van Der Laan & Woe
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Carrousel, Ommen
Henry van Loon - Electropis
Theater Achterom, Hilversum
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Pand, Gorinchem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schaffelaartheater, Barneveld
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Posttheater, Arnhem
Poolvogel - Poolvogel
Pook, Oostknollendam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Alles komt goed
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Treasures
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Kruithuis, Groningen
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Hedon, Zwolle
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Fire in the hole
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Smeltkroes, Maarheeze
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Wim Helsen
De Poorterij, Zaltbommel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Meerpaal, Dronten
20:00
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Klok, Ruinerwold
André Manuel - Bonzaai!!!
De hoogte, Winsum