Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
So What!
Gouda
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Wesopa Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
CulturA & Zo
Nootdorp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Huistheater De Steenakker
Haps
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Podium Boxtel
Boxtel
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Het Klooster
Nuenen
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Weijer
Boxmeer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 16 september 2015
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Weijer, Boxmeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 17 september 2015
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 18 september 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 19 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Kantine Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
zondag 20 september 2015
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
woensdag 23 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
donderdag 24 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
vrijdag 25 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer