CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -336
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 28 sep
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 29 sep
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 30 sep
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Witte Theater
IJmuiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
za 01 okt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hof 88
Almelo
Witte Theater
IJmuiden
Bon theater
Medemblik
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Neede
Neede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Scheldetheater
Terneuzen
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Papenstraattheater
Zwolle

woensdag 28 september 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater PePijn, Den Haag

donderdag 29 september 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo De Kleine Willem, Enschede
Kasper van Kooten - Bonte avond De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business Kursaal Oostende, Oostende
20:00
NUHR Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen Taverne, Bergen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Idea, Soest
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Hof 88, Almelo
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Werftheater, Utrecht

vrijdag 30 september 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Ludens, Voorburg
Wilfried de Jong & Bruut! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER De Meenthe, Steenwijk
Minou Bosua - Minoux Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Arto Theater, Schoonhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte Jan van Besouw, Goirle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten - Bonte avond De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Agnew - Unfinished Business Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mini & Maxi Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fabian Franciscus De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht

zaterdag 01 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Minou Bosua - Minoux Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Bon theater, Medemblik
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen Podium Neede, Neede
Marc-Marie Huijbregts Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bellevue, Amsterdam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Ergens Anders Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Agnew - Unfinished Business Kursaal Oostende, Oostende
20:00
NUHR Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Enge Buren - Ruk! Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk! Sense, Dokkum
20:15
Mini & Maxi Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Hoftheater, Raalte
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Werftheater, Utrecht
20:30
Cabarestafette De Speeldoos, Vught
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Papenstraattheater, Zwolle
Pagina -336