Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. De Kroon
Bocholt
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Dok6
Panningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
013
Tilburg
20:45
013
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Crown theater
Aalsmeer
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Lakei
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Het Veur Theater
Leidschendam
Spiegeltheater
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Dok6
Panningen
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Capitole
Gent
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Borre
Bierbeek
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
donderdag 18 oktober 2012
Enge Buren - Reuring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 19 oktober 2012
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Roué Verveer: In Zeer Goede Staat (Reprise)
Tropentheater, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Kroon, Bocholt
Carolien Borgers - Happy End
De Molenberg, Delfzijl
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Pand, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Kamagurka - Sprook
Witte Theater, IJmuiden
Max van den Burg - Schlemiel
Het Veur Theater, Leidschendam
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Ali geeft antwoord
De Muze, Noordwijk
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eric Koller - Fire in the hole
Dok6, Panningen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Walhalla, Rotterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart
013, Tilburg
20:45
Matennaaiers Nico Dijkshoorn & Ronald Giphart
013, Tilburg
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Poorterij, Zaltbommel
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 20 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Crown theater, Aalsmeer
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Flint, Amersfoort
Poolvogel - Poolvogel
Meervaart, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Diligentia, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Parktheater, Eindhoven
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Anuar - Vastberaden
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Arto Theater, Schoonhoven
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
Berry Lussenburg - Verwhard
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Swanla Theater, Zevenhuizen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C.C. Zundert, Zundert
zondag 21 oktober 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Almere, Almere
maandag 22 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2012
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Marco Roelofs
Dok6, Panningen
woensdag 24 oktober 2012
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Meervaart, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Omval, Diemen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Roelofs
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maaspoort, Venlo
donderdag 25 oktober 2012
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Speeldoos, Baarn
Kamagurka - Sprook
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer