Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hof 88
Almelo
Witte Theater
IJmuiden
Bon theater
Medemblik
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Neede
Neede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Scheldetheater
Terneuzen
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schuur
Haarlem
Witte Theater
IJmuiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
DeLaMar
Amsterdam
TheAtriuM
Mechelen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultura
Ede
Posthuis Theater
Heerenveen
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lievekamp
Oss
TheAtriuM
Mechelen
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Witte Theater
IJmuiden
vrijdag 30 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
zaterdag 01 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
maandag 03 oktober 2016
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 04 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
woensdag 05 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
donderdag 06 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden