Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
12:00
Noorderlicht
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
Vondelpark
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Aardbeientuin
Oene
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Eendracht
Gemert
Theater de Purmaryn
Purmerend
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Weijer
Boxmeer
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Werftheater
Utrecht
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Hofman
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schuur
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
So What!
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wesopa Weesp
Weesp
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vrijdag 14 augustus 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 15 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 16 augustus 2015
15:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 19 augustus 2015
12:00
Fratelli Fiasco
Noorderlicht, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 21 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Daglicht
Vondelpark, Amsterdam
20:30
Hanneke Drenth / Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 27 augustus 2015
Alex Roeka - Voort!
Aardbeientuin, Oene
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 28 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 29 augustus 2015
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zondag 30 augustus 2015
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
woensdag 02 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Huub Stapel - MV²
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 04 september 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Veste, Delft
zaterdag 05 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
zondag 06 september 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 07 september 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
woensdag 09 september 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
donderdag 10 september 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 september 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 september 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 13 september 2015
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
maandag 14 september 2015
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 15 september 2015
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schuur, Haarlem
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 16 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Concordia, Enschede
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 17 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 18 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Speeldoos, Vught
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar