CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -33
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 31 jan
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
't Theaterke
Best
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
do 01 feb
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Muze
Noordwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Munttheater
Weert
van Beresteyn
Veendam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Cultuurcentrum 't Schaliken Herentals
Herentals
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Posttheater
Arnhem
vr 02 feb
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Eendracht
Gemert
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Klooster
Woerden
De Kunstgreep
Oostzaan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Singer Theater
Laren
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Meerpaal
Dronten
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Mimik
Deventer
DRU Industriepark
Ulft
Figi Theater
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
19:30
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DNK
Assen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel

woensdag 31 januari 2024

20:15
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Team solo Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
André Manuel - De zieke geest Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Momentum 't Theaterke, Best
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Parktheater, Eindhoven

donderdag 01 februari 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Crins - Mesthoop Theater de Hofnar, Valkenswaard
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? De Muze, Noordwijk
Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater Aan de Slinger, Houten
Ruud Smulders - Rudiversum Chassé Theater, Breda
Jawad Es Soufi - Harira Theater aan de Schie, Schiedam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Ja, Leuk Schaffelaartheater, Barneveld
Vlamousse - In den beginne Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Luan Buleshkaj, Robbie Wallin En Guillano Herdigein - Godenzonen Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Claudia de Breij - Wat Als
Claudia de Breij - Wat Als Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Valentina Tóth - Wildbloei Theater Ins Blau, Leiden
Jochem Myjer - Net alsof Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Jannie the show dog Chassé Theater, Breda
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anuar - Made in Holland Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Gewoon Roué Munttheater, Weert
Pieter Jouke - Sluikstort van Beresteyn, Veendam
19:30
Comedy Nacht Met Oa Slivester Zwanenveld + Samir Fighil + Tim Kroezen Effenaar, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - DNA Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alban Ivanov Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gavin Reijnders – Glittermoe Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Aaron Elstak - TOETJE Orpheus, Apeldoorn
20:00
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Merijn Scholten - Team solo Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jade Mintjes - Bedankt om te komen C.C. De Werft, Geel
20:00
Kamal Kharmach - Mag ik Even? 2023 Cultuurcentrum 't Schaliken Herentals, Herentals
20:15
N00b - n00b speelt n00b Het Musiater, Zevenaar
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Phi Nguyen - Het leven van Phi Theater Dakota, Den Haag
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kasper van der Laan - Warm Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater Hof 88, Almelo
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater De Willem, Papendrecht
20:15
N00b Speelt N00b Het Musiater, Zevenaar
20:30
Niet Schieten! - Mannen van Niks Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Guido Weijers - Momentum Den heuvel, Alphen
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
André Manuel - De zieke geest Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Ivy en de rest Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Posttheater, Arnhem

vrijdag 02 februari 2024

Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Christel de Laat - En door?! De Eendracht, Gemert
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Crins - Mesthoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Het Klooster, Woerden
Rosa Da Silva - A Vida Rosa De Kunstgreep, Oostzaan
Ruud Smulders - Rudiversum Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jawad Es Soufi - Harira Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Pieter Derks - Ja, Leuk Singer Theater, Laren
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Luan Buleshkaj, Robbie Wallin En Guillano Herdigein - Godenzonen Theater de Griffioen, Amstelveen
Yentl En De Boer - Modderkruipers TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Claudia de Breij - Wat Als De Meerpaal, Dronten
Valentina Tóth - Wildbloei Kulturhus Holten, Holten
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Goudse Schouwburg, Gouda
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Mimik, Deventer
Thijs Kemperink - Halverwege DRU Industriepark, Ulft
Grof geschud - Kroost Figi Theater, Zeist
Anuar - Made in Holland Kennemer Theater, Beverwijk
Comedytunes - Comedy Night Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Gewoon Roué Spant!, Bussum
19:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Peter Pannekoek - DNA Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Deze is nog beter! De Reggehof, Goor
20:00
Släpstick - The Roaring Twenties DNK, Assen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) ATLAS Theater, Emmen
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Orpheus, Apeldoorn
20:00
André Manuel - De zieke geest Agnietenhof, Tiel
Pagina -33