CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -33
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 jan
Schouwburg Lochem
Lochem
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Dok6
Panningen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
zo 26 jan
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 27 jan
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
di 28 jan
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 29 jan
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 30 jan
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
Klif 12
Den Hoorn
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaters Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
1
20:00
Theater Cardo
Groesbeek

zaterdag 25 januari 2020

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Ervaring De Maagd, Bergen op Zoom
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Agnietenhof, Tiel
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Oscar Arnold / Vlamousse Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Fresku - Voordat het te laat is Agnietenhof, Tiel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Cabarestafette Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest Dok6, Panningen
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Enge Buren - BASTA! Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ali B - Koorts Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Diligentia, Den Haag
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Podium heino, Heino
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique BREStheater, Brielle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Stoep, Spijkenisse

zondag 26 januari 2020

00:00
René van Meurs - Hunkert Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Reggehof, Goor
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 27 januari 2020

00:00
René van Meurs - Hunkert Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

dinsdag 28 januari 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Parktheater, Eindhoven
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Waar was ik? De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 29 januari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Parktheater, Eindhoven
Echt Gebeurd op Reis Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Ervaring TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Orpheus, Apeldoorn
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Silent Comedy Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Meenthe, Steenwijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:15
Ali B - Koorts De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Crea, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C. De Werft, Geel
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
20:30
New Talents of Comedy Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 30 januari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte ATLAS Theater, Emmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Chassé Theater, Breda
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Klif 12, Den Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Willem, Enschede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theaters Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Ervaring De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - Waar was ik? De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Cabarestafette Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theaterhotel Almelo, Almelo
1
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater Cardo, Groesbeek
Pagina -33