Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
De Weijer
Boxmeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kwartier
Stolwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Muze
Noordwijk
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Kulturhus
Epe
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Sneek
Sneek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 08 februari 2019
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
zaterdag 09 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
zondag 10 februari 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 11 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 12 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg