Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Kulturhus
Epe
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Agora Theater Druten
Druten
De Kattendans
Bergeijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Figi Theater
Zeist
Schuur
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Fulcotheater
IJsselstein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
zaterdag 23 maart 2019
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 24 maart 2019
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
maandag 25 maart 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
woensdag 27 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort