Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Singer Theater
Laren
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
Perron-3
Rosmalen
Theater De Kik
Elst
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
De Wiese
Schalkwijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Werf
Aalst
CC De Warandepoort
Tervuren
Nova Kiel
Antwerpen
C.C. Breughelzaal
Bree
De Velinx
Tongeren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Markant Uden
Uden
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Minnepoort
Leuven
Nova Kiel
Antwerpen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Neushoorn
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
De Kunstgreep
Oostzaan
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Lochem
Lochem
zaterdag 25 april 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Jacques Vermeire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals
De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Sorry Baby
Singer Theater, Laren
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
zondag 26 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rutger Bregman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 29 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
donderdag 30 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Best of... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Grof geschud - Lijmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Sneek, Sneek
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 01 mei 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem