CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -339
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 26 nov
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Maaspoort
Venlo
wo 27 nov
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 28 nov
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Molenberg
Delfzijl
2
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Chassé Theater
Breda
3
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 29 nov
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Blauwe Kei
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
So What!
Gouda
za 30 nov
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
zo 01 dec
16:30
Theater Rotterdam
Rotterdam

dinsdag 26 november 2013

20:00
Stefan Pop Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Alex Klaasen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Made in Belgium Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Maaspoort, Venlo

woensdag 27 november 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeroen Leenders Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Umbilical Brothers Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Stefan Pop Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Stefan Pop Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Micha Wertheim Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Wim Helsen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lenette van Dongen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Alex Klaasen Schouwburg Ogterop, Meppel
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Herman in een bakje Geitenkwark Posttheater, Arnhem

donderdag 28 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater Sneek, Sneek
20:00
Pieter Derks De Molenberg, Delfzijl
2
20:00
The Umbilical Brothers Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Thomas van Luyn De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wim Helsen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lenette van Dongen De Maaspoort, Venlo
Lebbis Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Diederik van Vleuten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Made in Belgium Chassé Theater, Breda
3
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - V TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater Concordia, Enschede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Fulcotheater, IJsselstein
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 29 november 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Het Kielzog, Hoogezand
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Blauwe Kei, Veghel
Hans Liberg - ATTACCA van Beresteyn, Veendam
20:00
Silvester Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Eric Koller Schouwburg Almere, Almere
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Urbanus Theater De Muzeval, Emmen
20:00
The Umbilical Brothers Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Marco Roelofs - Kaal Hoftheater, Raalte
20:00
Thomas van Luyn De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Stefan Pop Zaantheater, Zaandam
20:00
Sander van Opzeeland Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Micha Wertheim Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lenette van Dongen De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Katinka Polderman Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dolf Jansen Dok6, Panningen
20:00
Diederik van Vleuten Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Murth Mossel Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Alex Klaasen De Nieuwe Kolk, Assen
Made in Belgium Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Guido Weijers - V TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Purper Ladies Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rory de Groot C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Silvester - In de Lift (reprise) Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Pieter Jouke So What!, Gouda

zaterdag 30 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Emilio Guzman Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thomas van Luyn De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Musis, Arnhem
20:00
Marc Marie Huijbregts Wilminktheater, Enschede
20:00
Lenette van Dongen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Venray, Venray
20:00
Diederik van Vleuten Markant Uden, Uden
20:00
Murth Mossel Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Alex Klaasen Chassé Theater, Breda
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Harmonie, Leeuwarden
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Howard Komproe met Grijs Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Anne-Marie Jung / Bastiaan Ragas C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester Deventer Schouwburg, Deventer

zondag 01 december 2013

16:30
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Rotterdam, Rotterdam
Pagina -339