Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkgebouw
Rijssen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Het Klooster
Woerden
Gashouder
Dedemsvaart
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. De Pas
Heesch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Werftheater
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
Musis
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Werftheater
Utrecht
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Bon theater
Medemblik
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Weverij
Zierikzee
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Musis
Arnhem
Markant Uden
Uden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
donderdag 16 november 2017
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 17 november 2017
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 18 november 2017
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
zondag 19 november 2017
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 21 november 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 22 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
donderdag 23 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen