Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Schuur
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Speeldoos
Baarn
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Iduna
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Schakel
Gilze
Podium 't Beest
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C.C. Gildhof
Tielt
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Zalencentrum de Treemter
Balk
maandag 26 november 2012
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Leon van der Zanden - Vruchtvlees
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 27 november 2012
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Ali geeft antwoord
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater 't Pand, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End
Schuur, Haarlem
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wilko Terwijn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Treasures
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Vruchtvlees
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 28 november 2012
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Aan de Slinger, Houten
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Schudden - We vieren het maar
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Ali geeft antwoord
Hoftheater, Raalte
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 29 november 2012
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Poolvogel - Poolvogel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
MyStage Goes Cabaret
Iduna, Drachten
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meerpaal, Dronten
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Speelman & Speelman - Optimisten
De Schakel, Gilze
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium 't Beest, Goes
Ruben Nicolai - Little friday
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim
Posthuis Theater, Heerenveen
Ali B - Ali geeft antwoord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater De Boerderij, Huizen
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Gildhof, Tielt
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Arsenaal Theater, Vlissingen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Leest, Waalwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 30 november 2012
20:00
De Hyena's
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. De Werf, Aalst
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Lebbis
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ton Kas
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sander van Opzeeland
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Bloeiende Maagden
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Almere, Almere
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Emilio Guzman
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Stefan Pop
Podium Mozaiek, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Meervaart, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jeroen Leenders
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Emilio Guzman
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Piepschuim
Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Zalencentrum de Treemter, Balk