CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -342
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 16 jan
Theater De Willem
Papendrecht
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Beun
Heiloo
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
do 17 jan
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
HAN Campustheater
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vr 18 jan
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
C.C. Deurne
Deurne
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parkgebouw
Rijssen
Theater 't Pand
Gorinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Velinx
Tongeren
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Molenberg
Delfzijl

woensdag 16 januari 2019

Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Willem, Papendrecht
1
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Pauwer Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Beun, Heiloo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Podium Hoge Woerd, De Meern
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth Markant Uden, Uden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Dakota, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

donderdag 17 januari 2019

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maartje & Kine - Vibrato Theater De Winsinghhof, Roden
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater De Storm, Winterswijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater Cardo, Groesbeek
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Stefano Keizers - Erg Heel Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh... Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater de Hofnar, Valkenswaard
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om Alles! Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash Singer Theater, Laren
Bert Gabriels - Gelukzoeker De Harmonie, Leeuwarden
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
Pepijn Schoneveld - Stante Pede HAN Campustheater, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik? De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Kom, Nieuwegein
Lieve Scheire - Live in Nerdland Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan! Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Sneek, Sneek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

vrijdag 18 januari 2019

Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Maartje & Kine - Vibrato C.C. Deurne, Deurne
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek Parkgebouw, Rijssen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen De Velinx, Tongeren
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Jan van Besouw, Goirle
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater De Musketon, Utrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater de Purmaryn, Purmerend
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater de Stoep, Spijkenisse
Aron Elstak - Kijkt u even mee? SplotsZ, Roelofarendsveen
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Vlam Gashouder, Dedemsvaart
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash De Molenberg, Delfzijl
Pagina -342