CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -343
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 07 nov
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
1
vr 08 nov
Provadja
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
1
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 09 nov
Cultura
Ede
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
zo 10 nov
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
ma 11 nov
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
di 12 nov
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 13 nov
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
do 14 nov
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Groene Engel
Oss
vr 15 nov
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
RAAF
Rotterdam

donderdag 07 november 2013

20:00
Alex Klaasen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Made in Belgium Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
20:15
Guido Weijers - V Singer Theater, Laren
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Het Klooster, Woerden
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Diligentia, Den Haag
20:15
Thomas van Luyn's Smaakvol avondje uit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Try-out tou Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emilio Guzman: Een dunne dekmantel (try-out) Podium 't Beest, Goes
1

vrijdag 08 november 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Provadja, Alkmaar
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - ATTACCA Veluvine, Nunspeet
20:00
Guido Weijers - V Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Urbanus Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sander van Opzeeland Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Micha Wertheim Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Wim Helsen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lebbis Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Katinka Polderman S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Diederik van Vleuten Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Dames voor na Vieren Dok6, Panningen
20:00
Murth Mossel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Made in Belgium Theater aan de Schie, Schiedam
1
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Het Klooster, Woerden
20:15
Thomas van Luyn C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Anuar - Vastberaden Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Agora Theater Lelystad, Lelystad

zaterdag 09 november 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Cultura, Ede
20:00
Eric Koller De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sander van Opzeeland TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Micha Wertheim Figi Theater, Zeist
20:00
Wim Helsen Meervaart, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Katinka Polderman Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Bon theater, Medemblik
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - REBEL Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Theater Ludens, Voorburg

zondag 10 november 2013

20:00
Marc Marie Huijbregts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

maandag 11 november 2013

20:00
Benefiet Pepijn AFAS Circustheater, Scheveningen

dinsdag 12 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Wim Helsen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Daniël Arends Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Alex Klaasen Theater de Hofnar, Valkenswaard
Made in Belgium De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Ali B Beken(d)t Posttheater, Arnhem

woensdag 13 november 2013

Hans Dorrestijn Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jochen Otten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Umbilical Brothers Parktheater, Eindhoven
20:00
Sander van Opzeeland Scheltema Complex, Leiden
20:00
Wim Helsen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dolf Jansen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Made in Belgium Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - V Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Pepijn Schoneveld - try out Gigant, Apeldoorn
20:15
Ali B met ali B beken(d)t Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Posttheater, Arnhem

donderdag 14 november 2013

20:00
Eric Koller De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Umbilical Brothers Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Marieke Visser Theater PePijn, Den Haag
20:00
Stefan Pop Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Sander van Opzeeland Orpheus, Apeldoorn
20:00
Micha Wertheim Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dolf Jansen Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen Theater De Veste, Delft
Made in Belgium Flint, Amersfoort
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - V Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hulphond Groene Engel, Oss

vrijdag 15 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater De Willem, Papendrecht
Hans Liberg - ATTACCA Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Suzanne Mateysen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paul Schoolderman RAAF, Rotterdam
Pagina -343