Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Prinsenhof
Best
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater De Veste
Delft
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
14:00
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Munttheater
Weert
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Dok6
Panningen
20:30
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
zaterdag 07 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
zondag 08 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 11 mei 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 12 mei 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 13 mei 2016
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 14 mei 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem