Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kappen
Haaksbergen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Kolk
Assen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Munttheater
Weert
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Ploter
Ternat
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Den Blank
Overijse
De Reggehof
Goor
Het Klooster
Woerden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podium heino
Heino
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Ledeltheater
Oostburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Pas
Heesch
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Koningshof
Maassluis
20:00
Iduna
Drachten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
BaronTheater
Opende
Theater De Kolk
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Klameare
Workum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Theothorne
Dieren
De Boodschap
Rijen
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Speeldoos
Vught
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Het Trefpunt
Warmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Druten
Druten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Musiater
Zevenaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
donderdag 31 januari 2013
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Eric Koller - Fire in the hole
Het Kielzog, Hoogezand
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Joost van Hyfte - KOK
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - Het grijze gebied
Cpunt Theater, Hoofddorp
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. De Pas, Heesch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Op Sterk Water - Alfa
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Van nature
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Kolk, Assen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Arsenaal Theater, Vlissingen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Munttheater, Weert
Schudden - We vieren het maar
Theater De Veste, Delft
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Speelman & Speelman - Optimisten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wilminktheater, Enschede
Thijs Maas - Concert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Muze, Noordwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 01 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
André Manuel - Bonzaai!!!
De Reggehof, Goor
Anuar - Vastberaden
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium heino, Heino
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
Eric Koller - Fire in the hole
Posthuis Theater, Heerenveen
Han Solo - Han Solo bedankt!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Electropis
Wilminktheater, Enschede
20:00
Howard Komproe: LULverhalen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - De Revue
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jeroen Leenders - Geen idee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim
Dok6, Panningen
Poolvogel - Poolvogel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Almere, Almere
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
van Beresteyn, Veendam
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral Hier en Nu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
zaterdag 02 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn