CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -345
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 jun
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Culturalis Theater
Den Haag
za 02 jun
20:00
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
zo 03 jun
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
ma 04 jun
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
di 05 jun
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
wo 06 jun
013
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater De Kolk
Assen
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
do 07 jun
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
Wilminktheater
Enschede
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vr 08 jun
20:00
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
za 09 jun
20:00
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
ma 11 jun
20:15
Parktheater
Eindhoven
di 12 jun
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
wo 13 jun
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
do 14 jun
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
Parktheater
Eindhoven
1
1
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
vr 15 jun
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen

vrijdag 01 juni 2012

20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Als ik het niet doe, doet niemand het Meervaart, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Philippe Geubels - Made in Belgium Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Culturalis Comedy Club met Kristel Zweers Culturalis Theater, Den Haag

zaterdag 02 juni 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Urbanus C.C. De Werft, Geel
20:00
Kommil Foo - Breken De Spil, Roeselare
20:00
Kommil Foo De Spil, Roeselare
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Markant Uden, Uden
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Markant Uden, Uden
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Markant Uden, Uden
20:00
Nigel Williams - Working class Hero G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater De Kolk, Assen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
2012 Meervaart, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Diligentia, Den Haag

zondag 03 juni 2012

20:00
Kommil Foo C.C. Begijnhof, Diest

maandag 04 juni 2012

20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen

dinsdag 05 juni 2012

20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Roma, Antwerpen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Chassé Theater, Breda
1
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bert Visscher Theater De Kolk, Assen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Acda en de Munnik - 't Heerst
Acda en de Munnik - 't Heerst Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2

woensdag 06 juni 2012

Comedytrain: Jan-Jaap van der Wal + Sander Van Opz 013, Tilburg
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels De Roma, Antwerpen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Roma, Antwerpen
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Musis, Arnhem
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Javier Guzman - Oorverdovend
Javier Guzman - Oorverdovend Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Bert Visscher Theater De Kolk, Assen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Orpheus, Apeldoorn
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

donderdag 07 juni 2012

20:00
Playground Comedy Victorie, Alkmaar
20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
20:00
Kommil Foo - Breken Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kommil Foo Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Roma, Antwerpen
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Musis, Arnhem
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher Theater De Kolk, Assen
Foto Brigitte Kaandorp
Brigitte Kaandorp Wilminktheater, Enschede
1
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

vrijdag 08 juni 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Urbanus C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Jeroen Leenders Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher Theater De Kolk, Assen

zaterdag 09 juni 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Urbanus C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Kommil Foo - Breken Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kommil Foo Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Javier Guzman - Oorverdovend
Javier Guzman - Oorverdovend Oude Luxor Theater, Rotterdam
1

maandag 11 juni 2012

20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Parktheater, Eindhoven

dinsdag 12 juni 2012

Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Deventer Schouwburg, Deventer

woensdag 13 juni 2012

20:00
Theo Maassen - Met alle respect Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners Stadsschouwburg Groningen, Groningen

donderdag 14 juni 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Twentse Schouwburg, Enschede
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Parktheater, Eindhoven
1
1
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners Stadsschouwburg Groningen, Groningen

vrijdag 15 juni 2012

20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show Wilminktheater, Enschede
20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Urbanus Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Pagina -345