CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -346
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 mei
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
2
2
23:30
Comedy Cafe
Amsterdam
ma 19 mei
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
di 20 mei
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
wo 21 mei
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
3
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
do 22 mei
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Posttheater
Arnhem
1
vr 23 mei
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
za 24 mei
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Almere
Almere
zo 25 mei
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
ma 26 mei
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
di 27 mei
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
1
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 28 mei
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 29 mei
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vr 30 mei
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 31 mei
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Posttheater
Arnhem
zo 01 jun
20:00
Parktheater
Eindhoven
ma 02 jun
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
di 03 jun
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
wo 04 jun
20:00
Meervaart
Amsterdam
do 05 jun
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vr 06 jun
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
za 07 jun
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg

zaterdag 17 mei 2014

20:30
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
2
2
23:30
Last Night Comedy show Comedy Cafe, Amsterdam

maandag 19 mei 2014

20:00
Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Schalm, Veldhoven

dinsdag 20 mei 2014

20:00
Jochen Otten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
LOS Muziektheater - FCKD De Oosterpoort, Groningen

woensdag 21 mei 2014

20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen Leenders Munttheater, Weert
20:00
Lenette van Dongen Chassé Theater, Breda
20:15
Dorine Wiersma - Zei ik dat? De Kleine Komedie, Amsterdam
3
20:30
ComedyKings Martiniplaza, Groningen
20:30
Nathalie Baartman - Prei met mij Posttheater, Arnhem

donderdag 22 mei 2014

20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lenette van Dongen Chassé Theater, Breda
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
ComedyKings Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Maaspoort, Venlo
20:30
Javier Guzman - Delirium II Posttheater, Arnhem
1

vrijdag 23 mei 2014

Jim Gaffigan Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Eric Koller Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Urbanus Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wim Helsen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martijn Koning De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lenette van Dongen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Erik van Muiswinkel Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Comedyhuis Tivoli, Utrecht
20:30
Jan Jaap van der Wal De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Posttheater, Arnhem

zaterdag 24 mei 2014

20:00
Guido Weijers - V Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Wim Helsen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Martijn Koning Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Marc Marie Huijbregts Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lenette van Dongen Meervaart, Amsterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Katinka Polderman Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Erik van Muiswinkel Musis, Arnhem
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
ComedyKings Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Almere, Almere

zondag 25 mei 2014

20:00
Marc Marie Huijbregts Theater De Lievekamp, Oss

maandag 26 mei 2014

20:00
Paul de Leeuw - Ik ben rustig AFAS Circustheater, Scheveningen
1

dinsdag 27 mei 2014

20:00
Urbanus Theater de Schalm, Veldhoven
1
20:00
Wim Helsen De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Katinka Polderman Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - V Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Theater PePijn, Den Haag

woensdag 28 mei 2014

20:00
ComedyKings Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Wim Helsen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Katinka Polderman Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Borrelnootjez - De wereld van Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Theater PePijn, Den Haag

donderdag 29 mei 2014

20:00
Emilio Guzman Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

vrijdag 30 mei 2014

20:00
Wim Helsen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Erik van Muiswinkel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
ComedyKings Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Markant Uden, Uden
20:30
Greg Shapiro - Superburger Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Het Veur Theater, Leidschendam

zaterdag 31 mei 2014

20:00
Eric Koller Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wim Helsen Theater De Veste, Delft
20:00
Marc Marie Huijbregts Parktheater, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Spant!, Bussum
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Dorine Wiersma - Zei ik dat? Posttheater, Arnhem

zondag 01 juni 2014

20:00
Marc Marie Huijbregts Parktheater, Eindhoven

maandag 02 juni 2014

20:15
Guido Weijers - V Theaters Tilburg, Tilburg

dinsdag 03 juni 2014

20:15
Guido Weijers - V Theaters Tilburg, Tilburg
1

woensdag 04 juni 2014

20:00
Miranda Sings Meervaart, Amsterdam

donderdag 05 juni 2014

20:00
Guido Weijers - V Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Katinka Polderman Theater De Lampegiet, Veenendaal

vrijdag 06 juni 2014

20:00
Lewis Black Theater Zuidplein, Rotterdam
1
20:00
Guido Weijers - V Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc Marie Huijbregts Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Katinka Polderman Theater De Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray

zaterdag 07 juni 2014

20:00
Jandino Asporaat Ahoy, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - V Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc Marie Huijbregts Theaters Tilburg, Tilburg
Pagina -346