Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Muze
Noordwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Musis
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Klif
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Jan van Besouw
Goirle
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Dialoog
Ermelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weverij
Zierikzee
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Sneek
Sneek
Gashouder
Dedemsvaart
dinsdag 19 april 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 20 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
donderdag 21 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 22 april 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 23 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart