CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -347
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 jun
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
zo 08 jun
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
ma 09 jun
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
di 10 jun
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 12 jun
20:30
So What!
Gouda
vr 13 jun
20:00
Wilminktheater
Enschede
za 14 jun
17:00
't Kooltuintje
Alkmaar
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
vr 20 jun
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
za 16 aug
20:30
Mirliton Theater
Utrecht
za 23 aug
20:30
Mirliton Theater
Utrecht
za 30 aug
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
wo 03 sep
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
't Bierhuys
Woerden
do 04 sep
15:00
Nieuwe Veste
Breda
17:30
Nieuwe Veste
Breda
20:00
Nieuwe Veste
Breda
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Club Move
Barneveld
vr 05 sep
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
za 06 sep
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
zo 07 sep
Werftheater
Utrecht
14:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
wo 10 sep
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
do 11 sep
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
United Stage
Veenendaal
vr 12 sep
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
1
za 13 sep
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Bacchus
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ma 15 sep
19:00
Hofman Café
Utrecht
1
di 16 sep
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
wo 17 sep
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Schavuit
Zeist
do 18 sep
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
1
vr 19 sep
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
za 20 sep
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
zo 21 sep
14:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
di 23 sep
Boom Chicago
Amsterdam
1
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
wo 24 sep
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 25 sep
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Taverne
Bergen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Omval
Diemen
vr 26 sep
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
za 27 sep
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem

zaterdag 07 juni 2014

20:00
Marc Marie Huijbregts Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Katinka Polderman Theater Zuidplein, Rotterdam

zondag 08 juni 2014

20:00
Marc Marie Huijbregts Theaters Tilburg, Tilburg

maandag 09 juni 2014

20:00
Lewis Black Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Aries Spears Meervaart, Amsterdam

dinsdag 10 juni 2014

20:00
Aries Spears Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Delirium II De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 12 juni 2014

20:30
Opzeeland en Fransen So What!, Gouda

vrijdag 13 juni 2014

20:00
Cabarestafette Wilminktheater, Enschede

zaterdag 14 juni 2014

17:00
Rickelodeon 't Kooltuintje, Alkmaar
20:00
Creatifs Schiller Theater Place Royal, Utrecht

vrijdag 20 juni 2014

20:00
Hakken in het Zand C.C. Parnassos, Utrecht

zaterdag 16 augustus 2014

20:30
Comedyhuis warmt op deel I Mirliton Theater, Utrecht

zaterdag 23 augustus 2014

20:30
Comedyhuis warmt op deel II Mirliton Theater, Utrecht

zaterdag 30 augustus 2014

20:00
Reggie Watts Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Comedyhuis warmt op deel III Cafe Averechts, Utrecht

woensdag 03 september 2014

Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
Comedy Inc. 't Bierhuys, Woerden

donderdag 04 september 2014

15:00
Dean Bowen / Martin Beversluis / Tessa de Swart Nieuwe Veste, Breda
17:30
Call me Keet / Justin Samgar / Wibo Kosters Nieuwe Veste, Breda
20:00
Daan Taks / Dood aan de Powezie / Phil Von Nieuwe Veste, Breda
Comedy Kitchen - Fresh Meat De Toegift, Den Hoorn
20:30
Comedy Inc. Club Move, Barneveld

vrijdag 05 september 2014

20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Het Veur Theater, Leidschendam

zaterdag 06 september 2014

21:00
Lies Mons / Rudolf Hecke PlusEtage, Baarle-Nassau

zondag 07 september 2014

Comedy Kitchen - Fresh Meat Werftheater, Utrecht
14:30
Jennifer Evenhuis - Gul Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tig Notaro Toomler Theater, Amsterdam

woensdag 10 september 2014

20:00
Emilio Guzman Theater de Bouwmeester, Haaksbergen

donderdag 11 september 2014

20:15
Maarten van Rossem Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Inc. United Stage, Veenendaal

vrijdag 12 september 2014

20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:30
Dolf Jansen Theater Ludens, Voorburg
1

zaterdag 13 september 2014

16:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Bacchus, Leiden
20:15
Ronald Goedemondt Stadsschouwburg Groningen, Groningen

maandag 15 september 2014

19:00
Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
1

dinsdag 16 september 2014

20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali AFAS Circustheater, Scheveningen

woensdag 17 september 2014

20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
1
20:15
Ashton Brothers - Treasures Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Inc. De Schavuit, Zeist

donderdag 18 september 2014

20:00
Comedyhuis Comedynight: Leon van der Zanden, Stefan Pop e.a. TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ashton Brothers - Treasures Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Inc. Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:00
Ton Kas Theater Walhalla, Rotterdam
1

vrijdag 19 september 2014

20:00
Cabaretteketet Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Cabaretteketet Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Firma Weijland DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater de Hofnar, Valkenswaard

zaterdag 20 september 2014

20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Firma Weijland DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
1
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Theater de Purmaryn, Purmerend

zondag 21 september 2014

14:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Firma Weijland DRU-Cultuurfabriek, Ulft

dinsdag 23 september 2014

Foto Reginald D Hunter
Reginald D Hunter Boom Chicago, Amsterdam
1
20:00
Jochem Myjer AFAS Circustheater, Scheveningen
1

woensdag 24 september 2014

20:00
Ashton Brothers - Treasures Wilminktheater, Enschede
20:00
Dian Liesker Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight Hofman Café, Utrecht

donderdag 25 september 2014

20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Het Klooster, Nuenen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Speeldoos, Vught
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Stand Up Comedy Taverne, Bergen
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
De Schedelgeboorten Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
MAAR ONDERTUSSEN Chassé Theater, Breda
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater De Omval, Diemen

vrijdag 26 september 2014

Comedy Kitchen - Fresh Meat SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Max van den Burg - Amok Werftheater, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
MAAR ONDERTUSSEN Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Agora Theater Druten, Druten
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Het Evertshuis, Bodegraven

zaterdag 27 september 2014

20:00
Cabaretteketet Posttheater, Arnhem
20:00
Max van den Burg - Amok Werftheater, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Venray, Venray
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook van Beresteyn, Veendam
20:15
Ashton Brothers - Treasures TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater Ludens, Voorburg
20:30
Brokstukken / Kees van Amstel S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater 't Pand, Gorinchem
Pagina -347