Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Schakel
Waregem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Schouwburg
Leuven
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Genk
Genk
C.C. De Werf
Aalst
20:00
013
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Idea
Soest
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Genk
Genk
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
woensdag 13 februari 2013
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
donderdag 14 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
vrijdag 15 februari 2013
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 16 februari 2013
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam