Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Energiehuis
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theaterzaal Roxy
Temse
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 09 april 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
zondag 10 april 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 12 april 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
woensdag 13 april 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 14 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theaterhotel Almelo, Almelo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Hof 88, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Appels met Peren
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Kolk, Assen
Kasper van Kooten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam