Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rietveld Theater
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zinin
Nijverdal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Hasselbak
Eemnes
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
dinsdag 05 april 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 06 april 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 07 april 2016
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 08 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Bouwkunde, Deventer
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zinin, Nijverdal
Jacquelien de Savornin Lohman
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Kasper van Kooten
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
20:00
Cameretten Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Prismare, Enschede
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 09 april 2016
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel