Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Energiehuis
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theaterzaal Roxy
Temse
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 07 april 2016
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 08 april 2016
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Schalm, Veldhoven
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Roeka - Voort!
Theater Bouwkunde, Deventer
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater 't Pand, Gorinchem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kasper van Kooten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Prismare, Enschede
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jacquelien de Savornin Lohman
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cameretten Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 09 april 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
zondag 10 april 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 april 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 12 april 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam