CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -352
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 14 mei
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
1
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
wo 15 mei
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
do 16 mei
Theater de Schalm
Veldhoven
Theaters Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Prismare
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 17 mei
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Theater Dakota
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Strombeek
Grimbergen
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Zaantheater
Zaandam
1
Theater Idea
Soest
Spant!
Bussum
1
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
za 18 mei
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp

dinsdag 14 mei 2013

Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater aan de Schie, Schiedam
1
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V Fidei et Arti, Oudenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Youp van 't Hek - Wigwam
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Ashton Brothers - Treasures Flint, Amersfoort
20:00
Delirium II Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Orpheus, Apeldoorn

woensdag 15 mei 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anuar - Vastberaden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V Fidei et Arti, Oudenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures Flint, Amersfoort
Howard Komproe: LULverhalen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer De Vorstin, Hilversum
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Colors Night SuperMarkt, Den Haag
20:30
Dorine Wiersma Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

donderdag 16 mei 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - We maken er wat van Theaters Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Van nature Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sabine Beens - Ça bien! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Prismare, Enschede
Henry van Loon - Electropis Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Leenders - Geen idee Theater Achterom, Hilversum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Witte nar Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Rebel Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - De Revue Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Treasures Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
De Grote Improvisatieshow Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Howard Komproe: LULverhalen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
The Stand Up Club Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 17 mei 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - We maken er wat van Het Kruithuis, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Posttheater, Arnhem
Schudden - We vieren het maar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Dakota, Den Haag
Soundos - Er is geen plan B Theaters Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen DeLaMar, Amsterdam
Anuar - Vastberaden Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Agnew - Interesting times C.C. Strombeek, Grimbergen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V Arsenaal Theater, Vlissingen
Leon van der Zanden - Rebel Theater Zuidplein, Rotterdam
1
Lebbis - Het grijze gebied Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - De Revue Zaantheater, Zaandam
1
De Hyena's - De Hyena's Comedy Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures Spant!, Bussum
1
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's Theater Idea, Soest
20:15
De Grote Improvisatieshow Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Max van den Burg - Schlemiel Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 18 mei 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pagina -352