CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -353
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 jan
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
zo 18 jan
14:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Jansstheater
Lochem
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 19 jan
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 20 jan
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
wo 21 jan
RASA
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
1
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Schavuit
Zeist
do 22 jan
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bouwkunde
Deventer
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Cultuurschuur
Monster
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 23 jan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Werftheater
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bouwkunde
Deventer
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
1
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen

zaterdag 17 januari 2015

20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

zondag 18 januari 2015

14:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Jansstheater, Lochem
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip `t Patronaat, Mierlo
20:15
Kasper van Kooten - Karakters De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 19 januari 2015

20:00
Lenette van Dongen - Roedel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten RASA, Utrecht
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Parktheater, Eindhoven

dinsdag 20 januari 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lenette van Dongen - Roedel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Zelf! Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Ali B beken(d)t Agnietenhof, Tiel
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Parktheater, Eindhoven
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Deventer Schouwburg, Deventer

woensdag 21 januari 2015

Henry van Loon | Sluimer RASA, Utrecht
Hans Liberg - ATTACCA Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Carte Blanche Theater De Omval, Diemen
1
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Talk Of The Town Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Ali B beken(d)t Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - Het Geval Apart De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedy Inc. De Schavuit, Zeist

donderdag 22 januari 2015

Hans Liberg - ATTACCA Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Carte Blanche Theater Bouwkunde, Deventer
Foto Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Jan Jaap van der Wal - Dystopia Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Schudden - Perrongeluk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Munttheater, Weert
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out) Cultuurschuur, Monster
20:00
De Partizanen - De Partizanen De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theater De Veste, Delft
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater de Mythe, Goes
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy De Meerpaal, Dronten
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden C.C. De Pas, Heesch
20:15
Mich Walschaerts Diligentia, Den Haag
20:30
Culture Comedy Award 2015 Try-out De Kargadoor, Utrecht
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out) Koningshof, Maassluis
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lankmoed Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 23 januari 2015

Henry van Loon | Sluimer Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Werftheater, Utrecht
Hans Liberg - ATTACCA Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Carte Blanche Theater Bouwkunde, Deventer
Comedy Kitchen - Fresh Meat Werftheater, Utrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Hoftheater, Raalte
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Frank van Pamelen - Complot Papenstraattheater, Zwolle
1
20:00
René van Meurs - Voor de Storm De Speeldoos, Vught
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Kulturhus Holten, Holten
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pagina -353