Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zalencentrum de Treemter
Balk
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Colosseum Dokkum
Dokkum
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. d'Lefte
Deerlijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Boode in Bathmen
Bathmen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Concordia
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Den Bolder
Waspik
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kluit
Zeewolde
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bres
Leeuwarden
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Stroming
Berlare
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. De Kei
Reusel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 17 januari 2013
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 18 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Jim Breuer
013, Tilburg
zaterdag 19 januari 2013
Andr - Bonzaai!!!
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Carolien Borgers - Happy End
Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 20 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 21 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht