Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
SplotsZ
Roelofarendsveen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Colosseum Dokkum
Dokkum
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boode in Bathmen
Bathmen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zalencentrum de Treemter
Balk
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Kluit
Zeewolde
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Den Bolder
Waspik
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Verbeelding
Purmerend
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Ledeltheater
Oostburg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
De Bres
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Stroming
Berlare
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 17 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 januari 2013
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jim Breuer
013, Tilburg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 19 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Schuur, Zevenbergen
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Andr - Bonzaai!!!
Zaantheater, Zaandam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Junushoff Theater, Wageningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End
Theater Concordia, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 20 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 21 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht