CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -354
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 apr
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Chassé Theater
Breda
za 21 apr
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:00
Cultuurfabriek Damme
Damme
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Casino Beringen
Beringen
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Posttheater
Arnhem
zo 22 apr
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
ma 23 apr
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
di 24 apr
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Capitole
Gent
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
wo 25 apr
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon

vrijdag 20 april 2012

Foto Erik van Muiswinkel
Erik van Muiswinkel Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Pieterse en van Pamelen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Wil je in ons groepje? Meervaart, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
LOS muziektheater - FCKD BREStheater, Brielle
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte Chassé Theater, Breda

zaterdag 21 april 2012

20:00
Joan Collins DeLaMar, Amsterdam
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love C.C. Stroming, Berlare
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment Cultuurfabriek Damme, Damme
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Robbert Jan Proos - Everest Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Theo van den Oever - Strooizout Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband Theater PePijn, Den Haag
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S De Schakel, Gilze
20:00
Kommil Foo C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Werf, Aalst
20:00
Eric Koller Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Foto Emilio Guzman  - Doen en Laten
Emilio Guzman - Doen en Laten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:00
Harry Glotzbach - El Nino De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang Agora Theater Druten, Druten
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry Casino Beringen, Beringen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU In de Brouwerij, Asten
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Bon theater, Medemblik
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Chassé Theater, Breda
1
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Schouwburg Rex, Mol
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jörgen Raymann Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Posttheater, Arnhem

zondag 22 april 2012

20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Werf, Aalst
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Leeuw Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

maandag 23 april 2012

20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kommil Foo C.C. De Werf, Aalst
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Ooverdovend Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show Theater Peeriscoop, Gorinchem

dinsdag 24 april 2012

20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jeroen Leenders Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Capitole, Gent
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Erik van Muiswinkel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Leidse Schouwburg, Leiden

woensdag 25 april 2012

20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Posttheater, Arnhem
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov Parktheater, Eindhoven
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Schouwburg Venray, Venray
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette De Muze, Noordwijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Kristel Zweers - Puur Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Erik van Muiswinkel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedytrain Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Pagina -354