Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
NTGent
Gent
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Zaantheater
Zaandam
Dok6
Panningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Posa
Lelystad
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
16:30
Schouwburg Almere
Almere
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
So What!
Gouda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De Mol
Lier
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
zaterdag 07 maart 2015
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
De hoogte, Winsum
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
NTGent, Gent
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Maaspoort, Venlo
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Carte Blanche
Dok6, Panningen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De KultuurKlup, Elst
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Orpheus, Apeldoorn
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Posa, Lelystad
20:15
Ali B beken(d)t
C.C. Achterolmen, Maaseik
zondag 08 maart 2015
14:30
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
M-Lab, Amsterdam
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Theater PePijn, Den Haag
16:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. De Kroon, Bocholt
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
maandag 09 maart 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 10 maart 2015
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Max van den Burg - Amok
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schuur, Haarlem
20:00
Ali B beken(d)t
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 11 maart 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus Zelf!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Maaspoort, Venlo
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Posttheater, Arnhem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ilse Warringa / Niek Barendsen - & Paren &
Musis, Arnhem
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Eric van Sauers | Ontroert
Meervaart, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Chassé Theater, Breda
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ali B beken(d)t
Theater De Veste, Delft
Acda en de Munnik
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 12 maart 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Zaantheater, Zaandam
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Kiki Schippers
So What!, Gouda
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Intgeniep - Op en haar
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon | Sluimer
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:30
Henry van Loon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. De Mol, Lier
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Het Klooster, Nuenen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater De Veste, Delft
20:30
Comedy Inc.
Café De Swartesteegh, Leusden
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
De Meenthe, Steenwijk
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B beken(d)t
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 13 maart 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Kattendans, Bergeijk