CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -357
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 05 apr
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
2
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vr 06 apr
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Open Deur
Beselare
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
1
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Muziekcentrum Enschede
Enschede
1
2
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 07 apr
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Muze
Noordwijk
20:00
Den Boogaard
Moergestel
20:00
C.C. Luchtbal
Antwerpen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden

donderdag 05 april 2012

20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen De Weijer, Boxmeer
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Theater PePijn, Den Haag
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier C.C. Zundert, Zundert
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Koningshof, Maassluis
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Het Musiater, Zevenaar
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Parktheater, Eindhoven
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler De Maaspoort, Venlo
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kristel Zweers - Puur Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Meenthe, Steenwijk
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Bussel, Oosterhout
2
20:00
Enge Buren - Reuring Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Erik van Muiswinkel
Erik van Muiswinkel Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:00
Bert Visscher Markant Uden, Uden
20:00
Paul de Leeuw Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Theater Concordia, Haastrecht
20:15
LOS muziektheater - FCKD Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Kees Torn - Loze Kreten Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show Agora Theater Lelystad, Lelystad

vrijdag 06 april 2012

Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus Open Deur, Beselare
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak De Klif, Nijmegen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Eric Koller - Nieuw programma S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Eric Koller S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Schouwburg Almere, Almere
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Theater PePijn, Den Haag
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Parktheater, Eindhoven
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arjan Ederveen Spant!, Bussum
20:00
Johan Goossens - maandag Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ellen Dikker - Fjord Posttheater, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders De Spil, Roeselare
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Theater Achterom, Hilversum
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Twentse Schouwburg, Enschede
1
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
De Hyena's Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Bert Visscher Markant Uden, Uden
Foto Theo Maassen
Theo Maassen Muziekcentrum Enschede, Enschede
1
2
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Max van den Burg - Schlemiel De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
LOS muziektheater - FCKD Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Meervaart, Amsterdam
Foto Jan Jaap van der Wal
Jan Jaap van der Wal Diligentia, Den Haag
1
20:15
Martin Simek - Bloedsinaasappels Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
LOS Stadsschouwburg Groningen, Groningen

zaterdag 07 april 2012

20:00
Jörgen Raymann - Frede Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Zaantheater, Zaandam
Arie Koomen / Edo Brunner De Muze, Noordwijk
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Den Boogaard, Moergestel
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. Luchtbal, Antwerpen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Arjan Ederveen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pagina -357