CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -35
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 nov
Bon theater
Medemblik
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
De Zwaan
Uitgeest
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Blauwe Kei
Veghel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
Theater Idea
Soest
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Zwaan
Uitgeest
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Idea
Soest
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
De Dillewijn
Ankeveen
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
Diligentia
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
zo 29 nov
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
14:00
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Diligentia
Den Haag
ma 30 nov
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 01 dec
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
DeLaMar
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Boom Chicago
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
wo 02 dec
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
DNK
Assen
Figi Theater
Zeist
19:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Singer Theater
Laren

zaterdag 28 november 2020

Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Bon theater, Medemblik
Foto Roué Verveer - Covid-A-Tori
Roué Verveer - Covid-A-Tori Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet De Zwaan, Uitgeest
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Edson Da Graça - Zoals het hoort Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Blauwe Kei, Veghel
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Idea, Soest
19:30
Jandino - Opgefokt Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Diligentia, Den Haag
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Stacey Esajas - SOEP! Theater De Omval, Diemen
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht
19:30
Nesim - TaBoe! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Éric Dupond-Moretti Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater RhederArt, Dieren
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
André Manuel - Sneu De Reggehof, Goor
20:00
Lebbis - De Ervaring ATLAS Theater, Emmen
20:00
Johan Goossens - In het beste geval De Meenthe, Steenwijk
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet De Zwaan, Uitgeest
Edson Da Graça - Zoals het hoort Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Daniëlle Schel - OK Theater Bellevue, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Blauwe Kei, Veghel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Idea, Soest
21:30
Jandino - Opgefokt Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Dillewijn, Ankeveen
21:30
Stacey Esajas - SOEP! Theater De Omval, Diemen
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Fulcotheater, IJsselstein
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Diligentia, Den Haag
Foto Roué Verveer - Covid-A-Tori
Roué Verveer - Covid-A-Tori Ziggo Dome, Amsterdam

zondag 29 november 2020

Man, man, man, de Podcast TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Het Postkantoor, Bovenkarspel
14:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… De Meenthe, Steenwijk
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Diligentia, Den Haag
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Diligentia, Den Haag

maandag 30 november 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 01 december 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up Boom Chicago, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Korrel Zout De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Jandino - Opgefokt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1
20:00
Nina De La Parra - Gods wegen Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Ploeg - EGO Orpheus, Apeldoorn
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lebbis - De Ervaring Singer Theater, Laren
Sanne Wallis de Vries - Heel TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Jandino - Opgefokt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1

woensdag 02 december 2020

Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer DNK, Assen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Figi Theater, Zeist
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Orpheus, Apeldoorn
19:00
Jörgen Raymann - FF eruit Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De mens en ik Meervaart, Amsterdam
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Theater De Omval, Diemen
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Het Klooster, Woerden
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Ruben Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lebbis - De Ervaring Singer Theater, Laren
Pagina -35