CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -360
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 mrt
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
1
1
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 25 mrt
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
DeLaMar
Amsterdam
ma 26 mrt
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
1
20:15
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 27 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 28 mrt
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
2
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
P60
Amstelveen
do 29 mrt
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
M.C. Track
Kortrijk
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
M.C. Track
Kortrijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Maaspoort
Venlo

zaterdag 24 maart 2012

20:00
Jörgen Raymann Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Leest, Waalwijk
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Orpheus, Apeldoorn
1
1
20:15
Max van den Burg - Schlemiel Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Emilio Guzman - Doen en Laten Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Zet je schrap! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst DeLaMar, Amsterdam
20:30
Wegens omstandigheden - Femmage Meervaart, Amsterdam

zondag 25 maart 2012

20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Fakkelteater, Antwerpen
20:00
Najib Amhali Orpheus, Apeldoorn
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst DeLaMar, Amsterdam

maandag 26 maart 2012

20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Orpheus, Apeldoorn
1
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst DeLaMar, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD Parktheater, Eindhoven

dinsdag 27 maart 2012

Pieter Derks - Spot De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nigel Williams - Working class Hero De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Daniël Samkalden Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes De Maaspoort, Venlo
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Bert Visscher Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Comedytrain Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Najib Amhali Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 28 maart 2012

Arie Koomen / Edo Brunner Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Warande, Turnhout
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Diligentia, Den Haag
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
2
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat De Muze, Noordwijk
20:00
Freek de Jonge C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Najib Amhali Orpheus, Apeldoorn
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte De Muze, Noordwijk
20:15
Karin Bloemen - Absobloodylutely Bloemiliciously Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Schouwburg Almere, Almere
20:30
Max van den Burg - Schlemiel Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Comedy Night P60, Amstelveen

donderdag 29 maart 2012

20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels De Warande, Turnhout
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Kommil Foo C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Warande, Turnhout
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Diligentia, Den Haag
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nina de la Croix - Bas Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Arjan Ederveen Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen M.C. Track, Kortrijk
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten M.C. Track, Kortrijk
20:00
Ellen Dikker - Fjord Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeroen Leenders De Weijer, Boxmeer
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Thijs Maas - Genade Schouwburg Almere, Almere
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Markant Uden, Uden
20:00
Kristel Zweers - Puur De Meenthe, Steenwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy C.C. De Pas, Heesch
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen De Maaspoort, Venlo
Pagina -360