CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -361
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 05 apr
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
zo 06 apr
15:00
Theaterwerkplaats de Prins van Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
di 08 apr
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
wo 09 apr
20:00
Kastanjelaan 13
Velp
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
do 10 apr
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
vr 11 apr
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
1
20:30
Werftheater
Utrecht
22:30
Boom Chicago
Amsterdam
za 12 apr
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Artemis
's-Hertogenbosch
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
zo 13 apr
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
ma 14 apr
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
di 15 apr
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
wo 16 apr
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht

zaterdag 05 april 2014

20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk De Weijer, Boxmeer
20:15
René van Meurs C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Op Sterk Water - ALFA Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Fulcotheater, IJsselstein

zondag 06 april 2014

15:00
Creatifs Theaterwerkplaats de Prins van Groningen, Groningen
20:00
Piepschuim Theater PePijn, Den Haag
20:30
Puur gelul met Marco Roelofs en Armand Gebouw T, Bergen op Zoom

dinsdag 08 april 2014

20:00
Emilio Guzman Theater De Lievekamp, Oss

woensdag 09 april 2014

20:00
Glenn Wool Kastanjelaan 13, Velp
20:00
Jochen Otten Musis, Arnhem
20:00
Marieke Visser Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Emilio Guzman Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Micha Wertheim Scheltema Complex, Leiden
20:00
Lenette van Dongen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Katinka Polderman Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - V Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

donderdag 10 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Agora Theater Druten, Druten
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Glenn Wool Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Thomas van Luyn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Micha Wertheim Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Katinka Polderman Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dolf Jansen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dames voor na Vieren Musis, Arnhem
20:15
LOS Muziektheater - FCKD C.C. Stroud, Putten
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Theater Idea, Soest
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - V Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Pieter Jouke: Woord Houden Podium 't Beest, Goes

vrijdag 11 april 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Glenn Wool Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marieke Visser Hoftheater, Raalte
20:00
Emilio Guzman De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Thomas van Luyn Meervaart, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim Agnietenhof, Tiel
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Katinka Polderman Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik van Muiswinkel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dolf Jansen Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Diederik van Vleuten Theater De Willem, Papendrecht
20:00
De Bloeiende Maagden Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Veldhuis & Kemper C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Pepijn Schoneveld met Meneer Jongetje Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Agora Theater Druten, Druten
1
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Werftheater, Utrecht
22:30
Amsterdam English Comedy Nights - April Edition Boom Chicago, Amsterdam

zaterdag 12 april 2014

20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Glenn Wool Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Martiniplaza, Groningen
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Venray, Venray
20:00
Martijn Koning Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lebbis Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Katinka Polderman Zaantheater, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Diederik van Vleuten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing In de Brouwerij, Asten
20:00
De Bloeiende Maagden Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dames voor na Vieren De Oosterpoort, Groningen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B BaronTheater, Opende
20:15
Ellen Dikker C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Creatifs Theater Artemis, 's-Hertogenbosch
20:30
Freek de Jonge - Zondermeer LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Comedy night Posttheater, Arnhem
20:30
Els de Schepper - Feest C.C. Den Herd, Bladel
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Deventer Schouwburg, Deventer

zondag 13 april 2014

20:00
Glenn Wool Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Theater De Willem, Papendrecht

maandag 14 april 2014

20:00
Glenn Wool Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede

dinsdag 15 april 2014

20:00
Glenn Wool Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Weijers - V TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Martijn Koning Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard

woensdag 16 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Glenn Wool Theater PePijn, Den Haag
20:00
Els de Schepper - Feest Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pagina -361