Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bres
Leeuwarden
De Bogaard
Sint-Truiden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Kruithuis
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
vrijdag 29 maart 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo.
De Bres, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Ter Dilft, Bornem
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Guido Weijers - V
C.C. 't Gasthoes, Horst
zaterdag 30 maart 2013
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anuar - Vastberaden
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
dinsdag 02 april 2013
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 03 april 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 04 april 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam