Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Mythe
Goes
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
C.C. De Ster
Willebroek
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Sneek
Sneek
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Martiniplaza
Groningen
Theater De Musketon
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Klooster
Woerden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
M-Lab
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
De Muze
Noordwijk
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schuur
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
donderdag 04 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
Kommil Foo - Schoft
Theater aan de Schie, Schiedam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Intgeniep - Jeukt
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Ster, Willebroek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
André Manuel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 05 februari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Fulcotheater, IJsselstein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Trio Giphart / Chabot
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Cirkel, Heemskerk
Ton Kas - JABROER
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Geboren met ervaring
Theater De Musketon, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
De Muze, Noordwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Flint, Amersfoort
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends
Koningshof, Maassluis
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
André Manuel
Wesopa Weesp, Weesp
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 06 februari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Paardenpoetser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
zondag 07 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
maandag 08 februari 2016
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 februari 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
woensdag 10 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein