Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
C.C. De Werft
Geel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Vroone
Kapelle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Figi Theater
Zeist
Agnietenhof
Tiel
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Het Trefpunt
Warmond
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Schakel
Gilze
Theater Bouwkunde
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Bon theater
Medemblik
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. De Werft
Geel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 10 maart 2017
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kirsten van Teijn - Zalf
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Schoft
De Smeltkroes, Maarheeze
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Posttheater, Arnhem
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rietveld Theater, Delft
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Reggehof, Goor
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Watskeburt?! - de musical
ATLAS Theater, Emmen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 11 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Vroone, Kapelle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agnietenhof, Tiel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
George van Houts - Kom Plot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
World Forum Theater, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Bon theater, Medemblik
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 12 maart 2017
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 13 maart 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 14 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda