CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -362
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 28 nov
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
za 29 nov
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
C.C. De Kei
Reusel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
1
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
C.C. Zundert
Zundert
1
20:30
Agora Theater Druten
Druten
1
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 30 nov
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Allure Party Center
Utrecht
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:30
Pook
Oostknollendam
ma 01 dec
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Markant Uden
Uden
di 02 dec
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 03 dec
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Minnepoort
Leuven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cultura
Ede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
1
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 04 dec
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk

vrijdag 28 november 2014

20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk Posttheater, Arnhem
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Wesopa Weesp, Weesp
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Goudse Schouwburg, Gouda

zaterdag 29 november 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Figi Theater, Zeist
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers Iduna, Drachten
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Agnietenhof, Tiel
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde van Beresteyn, Veendam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out) C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Cameretten Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Zelf! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Jan van Besouw, Goirle
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) C.C. De Klameare, Workum
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Ledeltheater, Oostburg
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater Achterom, Hilversum
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Gondry PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw C.C. De Kei, Reusel
20:15
Lenette van Dongen - Roedel De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Kennemer Theater, Beverwijk
1
20:15
Ashton Brothers - Treasures Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Lach het weg Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Zaantheater, Zaandam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Werftheater, Utrecht
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees BREStheater, Brielle
20:30
Johan Goossens | Leer mij de mensen kennen Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden C.C. Zundert, Zundert
1
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Agora Theater Druten, Druten
1
20:30
Ali B beken(d)t De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Kasper van Kooten - Karakters Kantine Walhalla, Rotterdam

zondag 30 november 2014

20:00
Arie Koomen / Leon van der Zanden / Silvester Zwaneveld Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Arie Koomen / Martijn Oosterhuis / Rayen Panday Allure Party Center, Utrecht
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Paul van Vliet Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Pook, Oostknollendam

maandag 01 december 2014

20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Markant Uden, Uden

dinsdag 02 december 2014

20:00
Piepschuim - Recept Toneelschuur, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Kasper van Kooten - Karakters TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Zaantheater, Zaandam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B beken(d)t Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe De Maaspoort, Venlo
20:15
Lenette van Dongen - Roedel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw Posttheater, Arnhem

woensdag 03 december 2014

20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater De Omval, Diemen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Parktheater, Eindhoven
20:00
Lukas Lelie / Steven Mahieu Minnepoort, Leuven
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Cultura, Ede
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent De Molenberg, Delfzijl
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K Amicitia Theater, Sneek
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Theater De Veste, Delft
20:15
Lenette van Dongen - Roedel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
1
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater de Beun, Heiloo
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Max van den Burg - Amok Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Ali B Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 04 december 2014

20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out) Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino! Munttheater, Weert
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pagina -362