Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Plein
West-Graftdijk
Het Kielzog
Hoogezand
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dorpstheater Wormer
Wormer
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Spant!
Bussum
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
15:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 30 januari 2016
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 31 januari 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
dinsdag 02 februari 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
woensdag 03 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Daniël Arends
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Parktheater, Eindhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Klooster, Woerden
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Agnietenhof, Tiel
donderdag 04 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Dakota, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Concordia, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Singer Theater, Laren
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
André Manuel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Trio Giphart / Chabot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam