CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -365
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schaffelaartheater
Barneveld
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
CK Theater
Roermond
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Molen
Beuningen
zo 24 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Beun
Heiloo
Musis
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
DeLaMar
Amsterdam
ma 25 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
di 26 mrt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 27 mrt
Theater de Speeldoos
Baarn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theaters Tilburg
Tilburg
Het Evertshuis
Bodegraven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Herbakker
Eeklo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
1
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 28 mrt
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Lux
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zuidplein
Rotterdam

zaterdag 23 maart 2013

Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Lenette van Dongen - Roedel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Droog Brood - Dat wordt oorlog Schaffelaartheater, Barneveld
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Musis, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - In de lift CK Theater, Roermond
Leon van der Zanden - Rebel Werftheater, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nathalie Baartman - Prei met mij Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester Koningshof, Maassluis
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten De Eendracht, Gemert
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Zaantheater, Zaandam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater De Molen, Beuningen

zondag 24 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Theater de Beun, Heiloo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Musis, Arnhem
De Ministers - Voor de mooiste Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Peter Heerschop Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam

maandag 25 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Bellevue, Amsterdam

dinsdag 26 maart 2013

Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Acda en de Munnik - 't Heerst Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Droog Brood - Dat wordt oorlog Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V Theater Peeriscoop, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Peter Heerschop - Gelukzoekers Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 27 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Speeldoos, Baarn
Poolvogel - Poolvogel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van Posttheater, Arnhem
Schudden - We vieren het maar Zaantheater, Zaandam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bruers - Waar was ik? Theaters Tilburg, Tilburg
Sabine Beens - Ça bien! Het Evertshuis, Bodegraven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Spiegel, Zwolle
Op Sterk Water - Alfa Theater De Muzeval, Emmen
André Manuel - Bonzaai!!! Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Electropis Schouwburg Almere, Almere
Jeroen Leenders - Geen idee C.C. De Herbakker, Eeklo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - Interesting times C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - V Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg De Oosterpoort, Groningen
1
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ruben Nicolai - Little friday Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Philippe Geubels DeLaMar, Amsterdam
1
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 28 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen De Molenberg, Delfzijl
Enge Buren - Reuring Lux, Nijmegen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Muze, Noordwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - We maken er wat van De Muze, Noordwijk
Schudden - We vieren het maar De Harmonie, Leeuwarden
Soundos - Er is geen plan B Theater Zuidplein, Rotterdam
Pagina -365