Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:15
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Jan van Besouw
Goirle
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:15
't Getouw
Mol
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
vrijdag 27 februari 2015
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Werftheater, Utrecht
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Los Muziektheater | Total Los
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Max van den Burg - Amok
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Fidei et Arti, Oudenbosch
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Hoftheater, Raalte
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Posttheater, Arnhem
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Flint, Amersfoort
20:00
Urbanus Zelf!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Schattelijn, Geertruidenberg
zaterdag 28 februari 2015
20:00
Ali B beken(d)t
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniël Arends - Carte Blanche
Jan van Besouw, Goirle
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Boodschap, Rijen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Hoftheater, Raalte
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Dialoog, Ermelo
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Singer Theater, Laren
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Overasselt Theater, Overasselt
21:00
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon | Sluimer
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Werftheater, Utrecht
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. Stroming, Berlare
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Diligentia, Den Haag
20:00
Max van den Burg - Amok
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
De Speeldoos, Vught
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
't Getouw, Mol
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Piepschuim - Recept
Het Klooster, Nuenen
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Spant!, Bussum
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zondag 01 maart 2015
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
De Spil, Roeselare
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Pinkenbiest
Posttheater, Arnhem
maandag 02 maart 2015
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon | Sluimer
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 03 maart 2015
20:00
Anuar - Integer
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus (try-out)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Max van den Burg - Amok
Havezathe het Everloo, Rossum
21:00
Nico Dijkshoorn - VUIG
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 04 maart 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Anuar - Integer
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Carte Blanche
Munttheater, Weert
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon | Sluimer
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Markant Uden, Uden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Hengelo, Hengelo