Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Casino Beringen
Beringen
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Almere
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
vrijdag 15 januari 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 16 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Agnietenhof, Tiel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 17 januari 2016
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
maandag 18 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
dinsdag 19 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 20 januari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 januari 2016
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten