Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 17 februari 2017
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur
Cultura, Ede
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 18 februari 2017
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
Jochen Otten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 19 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
maandag 20 februari 2017
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 21 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Witte Theater, IJmuiden
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posttheater, Arnhem
woensdag 22 februari 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 23 februari 2017
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Idea, Soest
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Het Park, Hoorn