Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Podium 't Beest
Goes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Theater Aan de Slinger
Houten
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Schakel
Gilze
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
Kennemer Theater
Beverwijk
De Muze
Noordwijk
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Nuenen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Amicitia Theater
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Flint
Amersfoort
De Poorterij
Zaltbommel
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Kulturhus
Borne
Het Klooster
Woerden
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Concordia
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
CK Theater
Roermond
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 4en1
Breukelen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Eendracht
Gemert
Musis
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
donderdag 21 maart 2013
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
vrijdag 22 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 maart 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede