CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -367
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 19 apr
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 20 apr
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cultura
Ede
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
C.C. Liedekerke
Liedekerke
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Cultura
Ede
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Cultura
Ede
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
G.C. Jan vander Noot
Brecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
2
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Chassé Theater
Breda
za 21 apr
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:00
Cultuurfabriek Damme
Damme
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Casino Beringen
Beringen
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen

donderdag 19 april 2012

20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Zaantheater, Zaandam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Enge Buren - Reuring C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Erik van Muiswinkel Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
LOS muziektheater - FCKD De Zwaan, Uitgeest
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
C3 - Wil je in ons groepje? Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Flint, Amersfoort
20:30
Max van den Burg - Schlemiel Agora Theater Druten, Druten
21:00
Stand-Up Club Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 20 april 2012

Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
One Night With Joan DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Posthuis Theater, Heerenveen
Arie Koomen / Edo Brunner Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Robbert Jan Proos - Everest Cultura, Ede
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Cultura, Ede
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. De Werft, Geel
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment C.C. De Steiger, Menen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Diligentia, Den Haag
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric Koller - Nieuw programma Hoftheater, Raalte
20:00
Eric Koller Hoftheater, Raalte
20:00
Gili - Iedereen paranormaal C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. Liedekerke, Liedekerke
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Arno van der Heyden - Zo. Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Parktheater, Eindhoven
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Crown theater, Aalsmeer
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang Cultura, Ede
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van Cultura, Ede
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Munttheater, Weert
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater Idea, Soest
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade G.C. Jan vander Noot, Brecht
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Ellen Dikker - Fjord Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jeroen Leenders Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Chassé Theater, Breda
2
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Capitole, Gent
20:00
Jörgen Raymann Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Musis, Arnhem
20:00
Enge Buren - Reuring Schouwburg Venray, Venray
Foto Erik van Muiswinkel
Erik van Muiswinkel Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Pieterse en van Pamelen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Wil je in ons groepje? Meervaart, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
LOS muziektheater - FCKD BREStheater, Brielle
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte Chassé Theater, Breda

zaterdag 21 april 2012

20:00
Joan Collins DeLaMar, Amsterdam
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love C.C. Stroming, Berlare
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment Cultuurfabriek Damme, Damme
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Robbert Jan Proos - Everest Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Theo van den Oever - Strooizout Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband Theater PePijn, Den Haag
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S De Schakel, Gilze
20:00
Kommil Foo C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Werf, Aalst
20:00
Eric Koller Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Foto Emilio Guzman  - Doen en Laten
Emilio Guzman - Doen en Laten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:00
Harry Glotzbach - El Nino De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang Agora Theater Druten, Druten
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry Casino Beringen, Beringen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen C.C. Strombeek, Grimbergen
Pagina -367