CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -367
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 10 mrt
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 11 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
di 12 mrt
Theater de Stoep
Spijkenisse
NatLab
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 13 mrt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Cammeleur
Dongen
NatLab
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
C.C. Biekorf
Lebbeke
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Cammeleur
Dongen
1
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Spiegel
Zwolle
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
1
Theaters Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 14 mrt
Koningshof
Maassluis
Perron-3
Rosmalen
De Meenthe
Steenwijk
1
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Schouwburg Rex
Mol
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
1
De Harmonie
Leeuwarden
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
2
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 15 mrt
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Omval
Diemen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Kattendans
Bergeijk
Zalencentrum Morshuis
Albergen
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede

zondag 10 maart 2013

Carolien Borgers - Happy End C.C. 't Gasthoes, Horst
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 11 maart 2013

Max van den Burg - Schlemiel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Schalm, Veldhoven
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam Chassé Theater, Breda
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring De Meenthe, Steenwijk

dinsdag 12 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Rebel NatLab, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - Bonzaai!!! De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Droog Brood - Dat wordt oorlog Junushoff Theater, Wageningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam Chassé Theater, Breda
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater PePijn, Den Haag

woensdag 13 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Enge Buren - Reuring Parktheater, Eindhoven
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Cammeleur, Dongen
Leon van der Zanden - Rebel NatLab, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater de Kom, Nieuwegein
Schudden - We vieren het maar Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Biekorf, Lebbeke
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Henry van Loon - Electropis
Henry van Loon - Electropis De Cammeleur, Dongen
1
Ronald Goedemondt - De R van Ronald C.C. Den Herd, Bladel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Witte nar De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Philharmonie Haarlem, Haarlem
1
Ruben Nicolai - Little friday Theaters Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - In de lift Markant Uden, Uden
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam Chassé Theater, Breda
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater PePijn, Den Haag

donderdag 14 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Koningshof, Maassluis
Enge Buren - Reuring Perron-3, Rosmalen
Acda en de Munnik - 't Heerst De Meenthe, Steenwijk
1
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Cultuurhuis de Leest, Izegem
Karin Bruers - Waar was ik? Schouwburg Rex, Mol
Max van den Burg - Schlemiel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Theater de Schalm, Veldhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Koornbeurs, Franeker
1
Jochen Otten - Jochen Otten on ice De Harmonie, Leeuwarden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Electropis Theater de Blauwe Kei, Veghel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Witte nar Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel Het Klooster, Woerden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Rebel Theater Achterom, Hilversum
Lebbis - Het grijze gebied Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - Gelukzoekers Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De zachte heelmeester Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - De Revue Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
2
Howard Komproe: LULverhalen Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort De Muze, Noordwijk
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
André Manuel - Bonzaai!!! De Molenberg, Delfzijl
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Diligentia, Den Haag
1
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 15 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Alle dagen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Enge Buren - Reuring Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Schouwburg de Lawei, Drachten
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Schudden - We vieren het maar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Soundos - Er is geen plan B Theater PePijn, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Kortrijk, Kortrijk
Max van den Burg - Schlemiel De Kattendans, Bergeijk
Berry Lussenburg - Verwhard Zalencentrum Morshuis, Albergen
Sabine Beens - Ça bien! Kennemer Theater, Beverwijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Rot - De grote Jan Rot show Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pagina -367