CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -368
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 02 mrt
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Lux
Nijmegen
1
20:00
G.C. Jan vander Noot
Brecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
1
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Casino Beringen
Beringen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
1
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
1
Meervaart
Amsterdam
1
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Culturalis Theater
Den Haag
za 03 mrt
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Rix
Deurne
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
C.C. De Zwaan
Nazareth
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Eendracht
Gemert
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
O.C. Ysara
Nieuwpoort
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Agora Theater Druten
Druten
1
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
O.C. Vondel
Meulebeke
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam

vrijdag 02 maart 2012

20:00
Kommil Foo C.C. Nova, Wetteren
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Nova, Wetteren
20:00
Eric Koller De Weijer, Boxmeer
20:00
Harry Glotzbach - El Nino De Speeldoos, Vught
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Flint, Amersfoort
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Brokstukken - Three times a lady Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Lux, Nijmegen
1
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen G.C. Jan vander Noot, Brecht
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Foto Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 De Maagd, Bergen op Zoom
1
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen De Meerpaal, Dronten
20:00
Nigel Williams - Working class Hero Casino Beringen, Beringen
20:00
Arjan Ederveen Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Zaantheater, Zaandam
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Kristel Zweers - Puur Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy C.C. Den Durpsherd, Berlicum
1
20:00
Anuar - Gedreven Diligentia, Den Haag
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Richard Groenendijk Theater De Willem, Papendrecht
Foto Javier Guzman - Oorverdovend
Javier Guzman - Oorverdovend Hoftheater, Raalte
1
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Meervaart, Amsterdam
1
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Enge Buren - Reuring Agora Theater Druten, Druten
20:00
Erik van Muiswinkel Spant!, Bussum
20:00
Bert Visscher Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Leon van der Zanden Het Klooster, Nuenen
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Frede (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Achterom, Hilversum
20:30
Max van den Burg - Schlemiel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
International Standup Comedy Night Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Popaganda Meervaart, Amsterdam
20:30
Jeroen Pater Culturalis Theater, Den Haag

zaterdag 03 maart 2012

20:00
Fame Over Meervaart, Amsterdam
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner C.C. Rix, Deurne
20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment C.C. De Zwaan, Nazareth
20:00
Robbert Jan Proos - Solo De Skâns, Gorredijk
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch De Skâns, Gorredijk
20:00
Purper - Helden Diligentia, Den Haag
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater 4en1, Breukelen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Theater De Veste, Delft
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk De Eendracht, Gemert
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Nova, Wetteren
20:00
Kommil Foo C.C. Nova, Wetteren
20:00
Thijs Kemperink Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk O.C. Ysara, Nieuwpoort
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van De Skâns, Gorredijk
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Theater De Storm, Winterswijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Karin Bruers - We komen er wel De Schakel, Gilze
20:00
Brokstukken - Three times a lady Agora Theater Druten, Druten
1
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen De Spil, Roeselare
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater De Omval, Diemen
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku O.C. Vondel, Meulebeke
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nina de la Croix - Bas Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arjan Ederveen Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ellen Dikker - Fjord C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jeroen Leenders Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thijs van Domburg Het Kruithuis, Groningen
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Thijs Maas - Genade Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater De Veste, Delft
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kristel Zweers - Puur Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen CK Theater, Roermond
20:00
Richard Groenendijk BREStheater, Brielle
20:00
Jörgen Raymann De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Enge Buren - Reuring Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Leon van der Zanden Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Paulien Cornelisse De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -368