CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -369
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 12 apr
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
1
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
vr 13 apr
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Capitole
Gent
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Kaekelaar
Schoten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
1
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Podium heino
Heino
20:00
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
So What!
Gouda
za 14 apr
Capitole
Gent
20:00
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
1
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:00
C.C. 't Dorpshuis
Heerde
20:00
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel

donderdag 12 april 2012

20:00
Soundos - Soundos aangenaam Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arjan Ederveen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Theater De Lampegiet, Veenendaal
1
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Kolk, Assen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Flint, Amersfoort
20:00
De Hyena's Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Speeldoos, Vught
20:00
Droog Brood - Dat wordt oorlog Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Erik van Muiswinkel Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Visscher Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Schlemiel Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show Agora Theater Druten, Druten
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte Theater de Spiegel, Zwolle

vrijdag 13 april 2012

20:00
Max van den Burg - Schlemiel Kulturhus Holten, Holten
Urbanus Capitole, Gent
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
The Lunatics - De wraak van de grote geile bever De Kaekelaar, Schoten
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen / Edo Brunner Theater De Willem, Papendrecht
1
20:00
Robbert Jan Proos - Everest Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater De Omval, Diemen
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Eric Koller - Nieuw programma Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Eric Koller Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Thijs Kemperink Podium heino, Heino
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk C.C. De Corren, Steenokkerzeel
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Arno van der Heyden - Zo. De Molenberg, Delfzijl
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten van Beresteyn, Veendam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Kulturhus, Borne
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou De Dialoog, Ermelo
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Werftheater, Utrecht
20:00
Nina de la Croix - Bas Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Arjan Ederveen Ledeltheater, Oostburg
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Kolk, Assen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater De Storm, Winterswijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
De Hyena's C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Visscher Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
LOS muziektheater - FCKD Theater Hof 88, Almelo
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Zolang de maat maar vol is Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
N.I.E.U.W! Meervaart, Amsterdam
21:00
Staat van Verwarring So What!, Gouda

zaterdag 14 april 2012

Urbanus Capitole, Gent
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Meerpaal, Dronten
Arie Koomen / Edo Brunner Posttheater, Arnhem
1
20:00
Robbert Jan Proos - Everest Theater PePijn, Den Haag
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Hoftheater, Raalte
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Eric Koller - Nieuw programma De Stenge, Heinkenszand
20:00
Eric Koller De Stenge, Heinkenszand
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten C.C. 't Dorpshuis, Heerde
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Merksem, Merksem
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Zaantheater, Zaandam
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Karin Bruers - We komen er wel C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Agora Theater Druten, Druten
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten De Boodschap, Rijen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Werftheater, Utrecht
20:00
Nina de la Croix - Bas S.C.C. De Muzenval, Eersel
Pagina -369